top of page

LAMINACJA BRWI

Laminacja brwi Lublin w salonie Pretty Mama


Nie wiesz, gdzie zrobić najlepsze brwi w Lublinie? Z uwagi na to, że usługa laminacji cieszy się coraz większym zainteresowaniem, miejsc, które ją oferują, jest naprawdę dużo. Jeśli jednak zależy Ci na tym, aby efekt zabiegu był maksymalnie trwały (dobrze wykonana może utrzymywać się nawet do 1,5 miesiąca) skorzystaj z naszej oferty!

Laminacja Brwi i rzęs - Lublin. Salon Pretty Mama 

Lifting brwi w Lublinie, w naszym salonie, może być usługą, która zrewolucjonizuje Twoje życie. Naprawdę! Jeżeli do tej pory poświęcałaś dużo czasu na staranne układanie brwi, inwestowałaś w drogie mydełka do stylizacji i pomady - dzięki laminacji brwi możesz o nich zapomnieć!


Zabieg laminacji brwi w Lublinie, w naszym salonie, polega na zmianie kierunku kształtu włosków, które po zabiegu prowadzą do ułożenia włosów w pożądanej pozycji podczas jednego przeczesania szczoteczką. To rodzaj krótkoterminowej trwałej do brwi, dzięki której możesz mieć pewność, że włoski zachowają doskonałą kondycję i wygląd, a Ty oszczędzisz co najmniej kilkanaście minut dziennie na ich czasochłonną pielęgnację i stylizację kosmetykami.


Lifting brwi w Lublinie wykonujemy z wykorzystaniem bezpiecznych preparatów. Czas trwania zabiegu nie przekracza zazwyczaj 45 minut, a efekt jest spektakularny! Brwi wyglądają na gęstsze i zachowują perfekcyjne ułożenie, co wpływa na wygląd całej twarzy!

bottom of page