top of page

MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA LUBLIN 

najskuteczniejsze zabiegi pielęgnacyjne w zasięgu ręki!

MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA W LUBLINIE,

w salonie kosmetycznym Pretty Mama jest jednym z bardziej popularnych zabiegów, które intensywnie poprawiają kondycję skóry twarzy, ciała i skalpu (owłosionej skóry głowy). Mezoterapia igłowa pomaga substancjom aktywnym zawartym w specjalistycznych preparatach do mezoterapii wnikać w głębokie warstwy skóry. Żaden krem i maska nie oferują takich właściwości. Zapraszamy do skorzystania z zabiegów odpowiadających indywidualnym potrzebom Twojej skóry: trądzikowej, suchej, dojrzałej, pozbawionej blasku itp. 

Mezoterapia mikroigłowa Lublin - skorzystaj z zabiegów w Pretty Mama


Zabiegi mezoterapii mikroigłowej są uważane za bezpieczne i skuteczne. Pierwsze efekty można zauważyć już po kilkunastu dniach, ale dalsze wizualne zmiany na skórze można obserwować nawet do kilku tygodni po wykonaniu mezoterapii. Wynika to ze wzmożonej produkcji włókien elastyny i kolagenu, która jest efektem działania mezoterapii mikroigłowej. 

Mezoterapia mikroigłowa - efekty


Efekty mezoterapii mikroigłowej mają holistyczny wpływ na kondycję i wygląd skóry. Cera staje się:


  • napięta i rozświetlona, 

  • wyraźnie młodsza,

  • w przypadku cery dojrzałej - odzyskuje dawny owal,

  • jednolita - mezoterapia mikroigłowa wyrównuje kolory skóry,

  • zdrowsza - zabiegi mogą skutecznie niwelować problemy z niedoskonałościami.

Mezoterapia Lublin - sprawdź, jak skuteczne są zabiegi w Pretty Mama


Mezoterapia mikroigłowa uważana jest za jedną ze skuteczniejszych. Uważa się, że tego rodzaju zabieg uwalnia prawdziwą kaskadę naturalnych procesów regeneracyjnych, które realnie wpływają na wygląd i kondycję skóry - działają od środka! 


W naszym gabinecie kosmetycznym w Lublinie oferujemy duży wybór profesjonalnych zabiegów i usług z zakresu kosmetologii. Chętnie dopasujemy zabieg mezoterapii mikroigłowej do indywidualnych potrzeb Twojej skóry. W ofercie mamy wiele innych, nowoczesnych zabiegów dla skóry twarzy i ciała. 

bottom of page