top of page

LIFTING RZĘS W LUBLINIE, LAMINACJA RZĘS W LUBLINIE - SALON KOSMETYCZNY PRETTY MAMA 


Oferujemy profesjonalne i bezpieczne: laminację i lifting rzęs w Lublinie. To usługa przeznaczona dla osób, które cenią sobie możliwie naturalny efekt. Rzęsy po zabiegu wyglądają na zagęszczone, ciemniejsze i są cudownie podkręcone. Nie musisz używać maskary, a jeżeli się na to zdecydujesz - efekt WOW masz gwarantowany!

Lifting i laminowanie rzęs Lublin - na czym polega usługa?

Lifting i laminowanie rzęs w Lublinie, w salonie Pretty Mama można porównać do trwałej. Rzęsy są układane i  poddawane działaniu bezpiecznych dla oczu i skóry środków, które pozwalają na uzyskanie odpowiedniego kształtu rzęs. Włoski stają się cudownie wyprofilowane i podkręcone. Efekt zabiegu utrzymuje się nawet do 12 tygodni, a cały czas trwania usługi liftingu i laminacji rzęs zazwyczaj zajmuje nie więcej niż godzinę. 


Lifting i laminację rzęs w Lublinie polecamy osobom, które zmagają się z krótkimi lub prostymi rzęsami, ale również świetnie sprawdzi się przy naturalnie gęstych rzęsach - efekty są spektakularne, a sama laminacja nie osłabia mieszków włosowych.


Lifting rzęs czy laminacja rzęs?


Lifting rzęs i laminacja to jeden zabieg, który opierają się na rozerwaniu mostków siarczkowych w strukturze białek budujących włos i odbudowie  włókien białkowych w nowym ułożeniu nadanym przez stylistę. Po zabiegu chemicznym nazywanym liftingiem rzęs przechodzimy do etapu odżywienia włoska czyli laminacji rzęs. Do tego etapu zabiegu zalicza się głęboko odżywczy Botox, który wypełnia łuski włosków, pogrubia je oraz przyciemnia, a następnie nakładana jest keratyna, która pozostaje na włoskach do pierwszego mycia.

Podczas zabiegu liftingu i laminacji rzęs możemy wykonać koloryzację rzęs czyli hennę rzęs, która wliczona jest w cenę zabiegu.


Lifting i laminacja rzęs w Lublinie w połączeniu z henną i zabiegiem laminacji brwi to sposób na szybką poprawę wyglądu i poprawę symetrii twarzy. Co więcej, Lifting i laminacja rzęs Lublin może wpłynąć również na skrócenie czasu niezbędnego do stylizowania rzęs i brwi, a nawet rezygnację z make-upu całkowicie!


Wyobraź to sobie - budzisz się rano i Twoje rzęsy wyglądają jak muśnięte tuszem. Twoje spojrzenie jest bardziej wyraziste, a Ty czujesz się lepiej. Czy może być piękniej? Tak - do zabiegu Liftingu i laminacji rzęs w Lublinie dobierz również usługę laminacji brwi i ciesz się długoterminowymi efektami. Szybko, nieinwazyjnie i bezpiecznie. Zachęcamy do umawiania wizyt w Pretty Mama - salon kosmetyczny w Lublinie czeka na Twój kontakt!

bottom of page