top of page
Curly Blonde Model

LIFTING RZĘS W LUBLINIE - SALON KOSMETYCZNY PRETTY MAMA 


Oferujemy profesjonalne i bezpieczne: laminację i  lifting rzęs w Lublinie. To usługa przeznaczona dla osób, które cenią sobie możliwie naturalny efekt. Rzęsy po zabiegu wyglądają na zagęszczone, ciemniejsze i są cudownie podkręcone. Nie musisz używać maskary, a jeżeli się na to zdecydujesz - efekt WOW masz gwarantowany!

Laminowanie rzęs Lublin - na czym polega usługa?

Laminowanie rzęs w Lublinie, w salonie Pretty Mama można porównać do trwałej. Rzęsy są układane i  poddawane działaniu bezpiecznych dla oczu i skóry środków, które pozwalają na uzyskanie odpowiedniego kształtu rzęs. Włoski stają się cudownie wyprofilowane i podkręcone. Efekt zabiegu utrzymuje się nawet do 12 tygodni, a cały czas trwania usługi laminacji rzęs zazwyczaj zajmuje nie więcej niż godzinę. 


Laminację rzęs w Lublinie polecamy osobom, które zmagają się z krótkimi lub prostymi rzęsami, ale również świetnie sprawdzi się przy naturalnie gęstych rzęsach - efekty są spektakularne, a sama laminacja nie osłabia mieszków włosowych.


Lifting rzęs, czy laminacja rzęs - co wybrać?


Lifting rzęs i laminacja - chociaż oferują podobny efekt, nieznacznie się różnią. Dla osób z wyjątkowo delikatnymi i osłabionymi rzęsami polecamy bardziej lifting, ponieważ ma mniejszy wpływ na strukturę rzęs od laminacji. Oba zabiegi opierają się na rozerwaniu mostków siarczkowych w strukturze białek budujących włos i odbudowie  włókien białkowych w nowym ułożeniu nadanym przez stylistę. 


Laminacja rzęs w Lublinie w połączeniu z henną i zabiegiem laminacji brwi to sposób na szybką poprawę wyglądu i poprawę symetrii twarzy. Co więcej, laminacja rzęs Lublin może wpłynąć również na skrócenie czasu niezbędnego do stylizowania rzęs i brwi, a nawet rezygnację z make-upu całkowicie!


Wyobraź to sobie - budzisz się rano i Twoje rzęsy wyglądają jak muśnięte tuszem. Twoje spojrzenie jest bardziej wyraziste, a Ty czujesz się lepiej. Czy może być piękniej? Tak - do zabiegu laminacji rzęs w Lublinie dobierz również usługę laminacji brwi i ciesz się długoterminowymi efektami. Szybko, nieinwazyjnie i bezpiecznie. Zachęcamy do umawiania wizyt w Pretty Mama - salon kosmetyczny w Lublinie czeka na Twój kontakt!

Lifting rzęs: Usługi
bottom of page