top of page

PODOLOGIA LUBLIN

- skorzystaj z profesjonalnych zabiegów leczniczych

PODOLOGIA LUBLIN

sprawdź ofertę naszego gabinetu i pozbądź się uporczywych i odbierających komfort życia dolegliwości. Wrastający paznokieć? Nawracający problem grzybicy stóp i paznokci? Zapraszamy na skuteczny pedicure podologiczny w Lublinie. Umów się na wizytę i zobacz, jak szybko Twoje stopy wracają do zdrowia i doskonałej kondycji!

Podologia Lublin - prywatnie, szybko, skutecznie


Zmagasz się ze schorzeniem dermatologicznym stóp? A może nieprawidłowa pielęgnacja z zakresu pedicure sprawiła, że męczy Cię bolesny problem wrastających paznokci? W gabinecie kosmetycznym w Lublinie Pretty Mama znajdziesz szeroki wybór profesjonalnych usług z zakresu specjalistycznego pedicure podologicznego i leczniczego. W czym może pomóc pedicure podologiczny w Lublinie? Usługa polega na rozwiązaniu różnego rodzaju problemów podologicznych:


  • odcisków i modzeli,

  • wrastających paznokci, 

  • problemów grzybiczych,

  • pękającej skóry pięty itp. 


Pedicure podologiczny w Lublinie, w salonie Pretty Mama, różni się od zabiegów kosmetycznych. Przede wszystkim jest to usługa ukierunkowana na poprawę kondycji i zdrowia skóry i paznokci stóp.

Podologia Lublin - kompleksowe rozwiązywanie problemów podologicznych 

Pedicure podologiczny jest zabiegiem, który trwa dłużej od usługi klasycznego pedicure kosmetycznego. Nasz wykwalifikowany personel w tym czasie zadba o usunięcie wszystkich niepożądanych zmian na stopach. Do zabiegów wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone preparaty i profesjonalne, sterylne narzędzia. Profesjonalna frezarka podologiczna z odpowiednim frezem skutecznie pozbędzie się zrogowaciałego, trudnego do usunięcia naskórka, a specjalistyczne kosmetyki zmniejszają zaczerwienienia, zlikwidują problem łuszczącej się, swędzącej skóry, a także poprawią jej wygląd.

Zapobieganie wrastaniu paznokci

Masz tendencję do wrastania paznokci? Chodzenie sprawia Ci ból i nie możesz pozwolić sobie na założenie ulubionych butów? Pedicure podologiczny w Lublinie jest usługą, która polega nie tylko na usunięciu elementów wrastającego paznokcia, które bezpośrednio wywołują ból i stan zapalny, ale też wspomaga prawidłowy wzrost paznokcia - tak, aby nie wrastał bezpośrednio w skórę. Do całkowitego wyleczenia problemu zazwyczaj wystarczą już jedna, dwie wizyty. 

Poszukujesz podologa w Lublinie? Odwiedź nasz salon kosmetyczny Pretty Mama i zobacz, jak szybko i skutecznie pożegnać problem ze złym stanem i kondycją skóry stóp i paznokci. Jeżeli podologia w Lublinie nie jest jedynym obszarem z zakresu pedicure, jaki cię interesuje - zapraszamy do skorzystania z innych usług Pretty Mama. Nasz salon kosmetyczny w Lublinie oferuje również szeroki wybór usług z zakresu manicure i pedicure kosmetycznego, a także wiele innych zabiegów na twarz i ciało.

Podologia - pielęgnacja stóp: Usługi
bottom of page